ODDO – Fundacja z myślą o ludziach i zwierzętach

Komunikujemy ludzi ze zwierzętami. Na poziomie serca, ciała i umysłu.
Pomagamy ludziom i zwierzętom zaufać sobie nawzajem i zbudować głęboką więź, która pozytywnie wpłynie na życie obu stron.

Każdy człowiek jest inny, każde zwierzę jest inne, więc każda relacja pomiędzy nimi jest inna.

Zwierzę jest twoim lustrem. Co w nim widzisz? Uczymy jak przejść:

OD trudności DO bliskości

OD niezrozumienia DO zaufania

OD frustracji DO miłości

OD złości DO głębokiej więzi

oddo-zespol-front

120 minut analizy komunikacji psów. Masz ochotę?

Zostaw nam Twój email, a wyślemy Ci link do nagrania spotkania ze specjalistką komunikacji psów i edukatorką Moniką Suchowiak, które odbyło się w ramach naszego projektu „Porozmawiaj z psem – od frustracji do porozumienia”. Z nagrania dowiesz się:

• Czego w komunikacji psów nie bierzemy pod uwagę?
  • „Komunikacja to subtelności” – co to znaczy dla Moniki i dlaczego uważa, że szkolenie jest sprawą drugorzędną? Co proponuje w zamian?
  • Czym była zaskoczona Monika, gdy zaczęła robić filmy poklatkowe psom? Po co to robiła?
  • Co robić, gdy nasz pies komunikuje się agresywnie (atakuje inne psy/ludzi)?
  • Który kanał naszej komunikacji psy biorą przede wszystkim pod uwagę, a który my zaniedbujemy najczęściej?
  • Co jest najczęstszym problemem, jeśli chodzi o wspólne życie razem?
  • Siedem narzędzi / obszarów, które pomogą nam skomunikować się z naszym psem.
oddo-tyl

Czy wiesz jak to jest, gdy...

…wracasz do domu po trudnym dniu w pracy i widzisz ulubione buty w strzępach? Albo gdy chcesz wygodnie zasiąść na kanapie i orientujesz się, że twój kot „pomylił” ją z kuwetą? My wiemy ; )

Pomagamy ludziom i zwierzętom się zrozumieć, dogadać, zaufać sobie nawzajem i zbudować głęboką więź, która pozytywnie wpłynie na życie ich obu.

A co gdyby po powrocie z pracy przywitał cię radośnie i spokojnie twój zwierzak, z którym potem wyjdziesz na długi, relaksujący spacer? Ty będziesz cieszyć się jego radością a on poczuje się przy tobie bezpiecznie.

oddo-psy-laka

Fundacja ODDO

My i zwierzęta to dłuuugi temat i dużo różnych historii (też możesz o tym gadać godzinami?).
My to Marta, Michał i Gosia. Zwierzęta to Filip, Tunder, Trufla, Bali, Julek.
Pomysł na stworzenie fundacji przyszedł jesienią 2019 r., zarejestrowaliśmy ją po paru miesiącach, 6 marca 2020 r.

Ważna jest dla nas komunikacja pomiędzy ludźmi i zwierzętami.

Zapraszamy do współpracy:
– behawiorystów, którzy chcą zdobyć doświadczenie,  oferujemy warsztaty, staże i superwizje, możliwość pracy behawioralnej w schronisku,
– opiekunów zwierząt, dla których mamy szkolenia oraz konsultacje behawioralne.

Nasz zespół

To my

Marta – lekarz weterynarii, behawiorysta, psychoterapeutka (ludzi ; )) .

Gosia – marketingowiec, copywriter, menadżer zespołu w korpo.

Michał – socjolog, właściciel firmy Harley Pets.

Marta

Gosia

Michał

Właśnie dołączyłeś do naszego newslettera.
Sprawdź pocztę, a jeśli nie znajdziesz maila od nas – zajrzyj do spamu;)

Już niebawem

Umów się