Dla opornych i zaawansowanych.

Nieważne jak zamknięty jesteś, nieważne w jakim miejscu swojego życia jesteś, możesz przeżywać swoje życie na głębokim, sensualnym poziomie.

W głębokim połączeniu ze sobą. Kontaktując się z naturą, odkryjesz warstwy siebie, których teraz jeszcze nie jesteś w stanie sobie wyobrazić.  

Dzięki łączeniu się z naturą, drzewami, kwiatami, jaskiniami, rzeką, wodospadem, miejscami i krajobrazami, łączysz się z nimi i jednocześnie ze sobą.

One pokazują najpiękniej i najdelikatniej kim jesteś. A to zawsze prowadzi do miłości i odkrywania wewnętrznych skarbów.

Natura chce cię wspierać.

Człowiek to przedziwne stworzenie.

Niesamowicie wrażliwe i delikatne.

Zamyka się w odpowiedzi na bolesne doświadczenia życia, takie jak trudne sytuacje, emocje i traumy.

W tym zamknięciu trudniej oddychać i żyć pełnią życia.

A czy nie tego właśnie wszyscy chcemy – żyć pełnią życia?

Natura prowadzi niesłychanie delikatnie i czule, dzięki niej otwierasz się, jak kwiat pod wpływem muśnięcia słońcem. Nie ma tutaj mowy o „staraniu się”, wymuszaniu czegokolwiek, czy mozolnym ćwiczeniu.

Dzieje się tak dlatego, że natura nie ma jakiś swoich planów wobec ciebie. Niczego od ciebie nie oczekuje. Akceptuje cię w całej twojej niedoskonałej doskonałości.

Jej naturalna „właściwość” to wspieranie cię w tym, żebyś znów zaczerpnął z magii życia.

W  naszym doświadczeniu delikatność natury nie przestaje nas zadziwiać. 

Sposób w jaki wspiera ludzi to źródło naszego zachwytu, zdziwienia, radości i wdzięczności jednocześnie.

Gdy zanurzasz się w coraz głębsze warstwy królestwa roślin i zwierząt, jednocześnie odkrywasz i dostrzegasz warstwy siebie – poznajesz siebie na głębokim, intymnym poziomie.

NASZA INTENCJA

Naszą intencją na ten warsztat jest wyjście poza umysł i kontakt z naturą aby doświadczyć pełni życia.

Dla kogo jest ten warsztat:

Dla wszystkich, którzy chcą odkryć, dotknąć, komunikować się z naturą na głębokim poziomie. Będziemy rozwijać swoje zmysły, ale również otwierać się na postrzeganie poza zmysłowe.

Co się będzie działo

Dzięki pogłębieniu możliwości percepcji i wrażliwości, oraz poza mentalnej i pozawerbalnej komunikacji, będziemy kontaktować się z różnymi miejscami i stworzeniami w naturze. Magia i piękno natury, jej wielowymiarowość to inspiracja do tego, żeby doświadczyć jej bogactwa w każdym z nas. Dzięki temu coraz odważniej pozwalamy im świecić poprzez nas.

Z tą nową sensytywnością, zaczniesz rozpoznawać te dary i bogactwo w poszczególnych miejscach i krajobrazach, będziesz w stanie rozpoznać trudności i traumy danych miejsc, obszarów lub domów i będziesz w stanie im pomóc uwalniając te przeszkody i to, co utkwiło.

Co zyskasz dzięki warsztatom:

O prowadzącym:

GREGOR MATOS

Gregor (48 l.) urodził się w Ljubljanie w Słowenii. Od kiedy był małym chłopcem zadziwiało go życie i to jakim prawami się kieruje. Idąc za tą ciekawością zaczął studiować fizykę, ale one nie dała mu odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Przypuszczał, że musi być „coś więcej” niż to, co widzi oko i co odkrywał podczas studiów. O wiele więcej dowiedział się dzięki nurkowaniu w głąb siebie oraz wewnętrznemu prowadzeniu. I wtedy poznał też Marko Pogacnika. 

Marko Pogacnik to słoweński artysta malarz i pisarz. Napisał wiele książek nt. natury m.in. „Nature Spirits and Elemental Beings: Working with the Intelligence in Nature”, wypracował własna metodę „Healing Earth” (uzdrawianie ziemi), trzykrotnie otrzymał mandat UNESCO Artist for Peace. Marko jest również głównym współzałożycielem stowarzyszenia VITAAA (Stowarzyszenie na rzecz współistnienia ludzi, natury i środowiska), którego sekretarzem od 2015 r. jest Gregor.

VITAAA ma na celu zwiększenie świadomości na temat wielowymiarowości świata i komunikację z nim poprzez sztukę. Świadomość to pierwszy krok do tego, żeby dostrzec i uszanować życie we wszystkich jego przejawach, co prowadzi do równowagi i pokoju, po pierwsze w nas samych, a potem wokół nas

W 2011 Gregor został asystentem-nauczycielem w Szkole VITAAA „School of Creative Coexistence with the Earth and Its Beings” (Szkoła kreatywnego współżycia z ziemią i jej stworzeniami) – dwuletni program, który uczy otwierania się na naturę i siebie. Od 2018 r. Gregor jest jednym z 3 głównych nauczycieli szkoły. Od 2019 r. Gregor prowadzi własne szkolenia głównie w Słowenii i Chorwacji.

Warsztat-kontakt-z-natura-jpg

Kliknij i obejrzyj rozmowę z Gregorem!

W trakcie rozmowy Gregor odpowiada na pytanie jak ponownie połączyć się ze swoim prawdziwym, autentycznym Ja oraz jak sprowadzić na nowo magię do swojego życia. To przedsmak warsztatów, które dla Ciebie poprowadzi.

Co zyskasz dzięki warsztatom:

Rozwiniesz swój własny pozamentalny język komunikacji z naturą i stworzeniami.

Połączysz się ze sobą i z naturą oraz odkryjesz pełnię i bogactwo życia

warsztaty komunikacji ze sobą i innymi stworzeniami

Co będziemy robić:

* Możesz dołączyć na 2 lub na 4 dni.

Click here to view the English version of what the workshop is about!

Warsztaty odbędą się w dniach 1.05. – 4.05.2024 w okolicach Krakowa

Wybierz swój bilet:

Warsztaty 2-dniowe

w cenie 500 zł/osobę

Otrzymujesz:

*Istnieje możliwość dokupienia biletów na 3. i 4. dzień podczas trwania  warsztatów. Więcej informacji u organizatorów w trakcie trwania spotkań.

Warsztaty 4-dniowe

w cenie 900 zł/osobę

Otrzymujesz:

*Nie  ma możliwości dołączenia tylko i wyłącznie na 3. i 4. dzień, bez obecności na dwóch pierwszych dniach. 

W twoim zakresie pozostaje:

RAMOWY PLAN DNIA

 

Odbiór z miejsca zbiórki (miejsce podamy uczestnikom warsztatów)

Przejazd poza Kraków, do miejsca w naturze

Wstęp do „pracy”, wyjaśnienie ćwiczeń, teoria

Część praktyczna – połączenie z naturą

Wymiana refleksji i doświadczeń uczestników

Przerwa obiadowa i przejazd do innej lokalizacji

Wstęp do „pracy”, wyjaśnienie ćwiczeń, teoria

Wymiana refleksji doświadczeń

Część praktyczna – połączenie z naturą 

Wymiana refleksji i doświadczeń

Powrót do Krakowa

 

Co mówią uczestnicy warsztatów Gregora?

Ulla Antolos, Chorwacja

W końcu znalazłem to, czego szukałem – praktyka dzięki której mogę łączyć się z naturą, z planetą. Poczułem co to znaczy doświadczyć głębokiego i intymnego kontaktu z naturą. To niesamowicie ubogacające doświadczenie. Teraz, gdziekolwiek jestem, gdziekolwiek idę, jestem w stanie otworzyć się na wewnętrzną magię danego miejsca i dotknąć boskiego, które jest w nich zaklęte. Warsztaty dały mi również narzędzia do tego, żeby uzdrawiać moją relację z miejscami, które wywołują we mnie niepokój. Podczas warsztatów czułem, ze moje subiektywne doświadczenia, sposób postrzegania i wyrażania tego, co czułem jest w pełni przyjęty i akceptowany. W tym sensie warsztaty dołożyły brakujący element do mojej wewnętrznej mozaiki i dały mi przedsmak tego, jakie to może być – żyć w pełni autentycznym, prawdziwym życiem, w zharmonizowanym, zdrowym środowisku, zintegrowanym z całą siecią życia. 

Tea Golob, Słowenia

Warsztat był prawdziwie cudownym doświadczeniem. Byłam w stanie dostroić się do całej grupy, co ubogaciło moją wewnętrzną podróż ku pełni siebie. Odwiedziliśmy różne wyjątkowe miejsca pod względem historycznym i piękna natury. Łączyliśmy się ze stworzeniami i ich wibracjami. Na końcu warsztatu, moje serce było pełne radości i wdzięczności za to, że jestem tutaj, na ziemi.

Gosia, Polska (warsztat w Słowenii)

Otwieranie się na naturę z Gregorem to jedno z najbardziej transformujących doświadczeń mojego życia. Jestem teraz inną osobą – wiem, że w każdym momencie jestem w stanie otworzyć się na rzekę miłości która nie przestaje płynąć pomiędzy mną, a drzewami, rzekami, jeziorami… To, czego doświadczyłam w Słowenii trudno opisać słowami. Wcześniej byłam blokiem z betonu, który jedynie przeczuwał, że gdzieś tam jest możliwe coś innego, pełniejszego. W obecności Gregora i dzięki jego sugestiom i delikatnie proponowanym ćwiczeniom i narzędziom „nagle” otworzyłam się na zupełnie nowy świat, który stale tam był…stale jest, rozbrzmiewa, wibruje pod powierzchnia tego co widzimy swoimi fizycznymi oczami. On istnieje, tylko go nie widziałam, nie doświadczałam. Poczułam magię, połączenie, wzruszenie, wdzięczność, piękno, miłość i wibrujące życie. To tak, jakbym wcześniej żyła szarym życiem a podczas warsztatów „odpaliłam”  kolory. Już zawsze będę wdzięczna za to otwarcie – Gregorowi i naturze. Chciałabym, żeby coraz więcej osób pozwoliło sobie na podobne doświadczenie tego, co wiem już na pewno, że jesteśmy Jednym.

Jeśli i ty przeczuwasz, że jest "coś" więcej niż widzisz i chcesz głębokiego połączenia z naturą, żeby doświadczyć pełni siebie i życia, zapraszamy na warsztat.

ILOŚC MIEJSC OGRANICZONA

Już niebawem

Umów się