Naucz się rozmawiać z twoim psem lub kotem językiem serca.

Gdy człowiek „koheruje” ze zwierzęciem, zalewa go ogrom miłości i fascynacji tą istotą. 

To uczucie bardzo podobne do stanu zakochania. Zaciera się różnica pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem, czujemy się równi jako istoty, które się spotykają. „Koherować” oznacza schodzić do poziomu własnego serca, łączyć się z sercem i dopiero z tego poziomu komunikować się ze zwierzęciem.

Komunikacja, które wtedy zachodzi jest pełna miłości, delikatności i wzajemnego szacunku. Nie zachodzi poprzez język ludzki a „język” wspólny wszystkim istotom – język serca.

Kliknij w przycisk i zostaw swój email, wyślemy ci link do nagrania z rozmowy z Katarzyną Marek, certyfikowaną trenerką HeartMath Institute, dzięki której dowiesz się:

Co to jest koherencja serca
Co to znaczy komunikować się ze zwierzętami za pomocą serca? I jak to zrobić?
Jakie są 2 podstawowe sposoby na połączenie ze swoim sercem
Jak na co dzień „działa” bycie w stanie koherencji serca?
Historia pewnej rozmowy z lwami
Koherencja z psem
Od czego zacząć, jeśli chcę spotykać się ze swoim zwierzakiem inaczej, z poziomu serca
Co znaczy, jeśli koń nie słucha, jest agresywny, nie chce spędzać z tobą czasu
Stan koherencji serca leczy – jak to działa?
Ćwiczenie na koherencję serca - 3 proste kroki.
Opis warsztatu, na którym Kasia uczy koherencji serca
Katarzyna Marek

Prowadząca warsztaty: Katarzyna Marek

Natural Energy Healer, mgr. ekonomii, certyfikowany trener HeartMath Institute, specjalista od Feng Shui osobistego.

Kasia jest towarzyszką w drodze do obudzenia najwyższego potencjału, który drzemie w każdym z nas. Pomaga zrozumieć przeszłość na różnych liniach czasowych, by teraźniejszość stała się przejrzysta a przyszłość umożliwiła kreację, tego co w duszy gra.

Kasia podczas sesji wykorzystuje swoje duchowe umiejętności, między innymi: śpiew językami duszy, moc świętej geometrii oraz wiedzę o podłożu naukowo- biznesowym. Koherencja duszy i ciała, serca i rozumu, tego co żeńskie i męskie to priorytet w jej pracy. Wszystko jest możliwe, jeśli słuchamy podszeptów naszej duszy i podążamy za nią, to motto, które jej towarzyszy.

Od 2015 roku jest certyfikowanym trenerem HeartMath Institute. W Polsce ukończyła ekonomię na Politechnice Radomskiej, a w Dublinie studia podyplomowe w Dublin Business School na specjalizacji „Event Management & PR”. Poznawała tajniki mody, wizażu i stylizacji w szkole LA Academy w Londynie. Jest certyfikowanym trenerem “Feng Shui Your Wisdom “ u Marie Diamond. Pasjonatka yogi i szamanizmu w różnych jego aspektach.

Instytutu HeartMath bada mechanizmy fizjologiczne, za pomocą których, serce i mózgu komunikują się i jak aktywność serca wpływa na nasze postrzeganie, emocje, intuicję i zdrowie. Ludzkie serce jest czymś więcej niż efektywną pompą, która podtrzymuje życie, jak uczono nas w szkole i uczą do tej pory. Pragnę w kilku zdaniach rozbudzić waszą ciekawość do pogłębienia wiedzy w tej tematyce.

Kim jesteśmy:

Jesteśmy trójką przyjaciół: Marta, Michał i Gosia, którzy w 2009 r. stworzyli fundację ODDO – z myślą o ludziach i zwierzętach.

Komunikujemy ludzi ze zwierzętami. Na poziomie serca, ciała i umysłu.
Pomagamy ludziom i zwierzętom zaufać sobie nawzajem i zbudować głęboką więź, która pozytywnie wpłynie na życie obu stron.

Uczymy jak przejść: OD trudności DO bliskości, OD niezrozumienia DO zaufania, OD frustracji DO miłości, OD złości DO głębokiej więzi.

Rozmowa z Katarzyną Marek została przeprowadzona w ramach projektu grantowego „Porozmawiaj z psem”, który przeprowadziliśmy w 2022 r.

Kliknij w link i zostaw swój email, wyślemy ci link do nagrania z 60-minutowej rozmowy z Kasią, certyfikowaną trenerką HeartMath Institute.

.

Już niebawem

Umów się